Apie eStatytojai.lt

Visų statytojų blog’ai

eStatytojai vienija (beveik) visus Lietuvos privačių namukų statytojus čia apjungdamas jų statybų blog’ų įrašus. Naujų blogerių įrašų antraštės beveik iškart rodomos dešinėje arba apačioje (kai mobiliame telefone).
O įdomiausi ir naudingiausi blogerių straipsniai per kelias dienas įtraukiami į tinklapio katalogą. Kataloge yra tik straipsnių anotacijos: keli sakiniai ir 1 straipsnio nuotrauka – juk vaizdas vertas tūkstančio žodžių!
Yra čatas (chat) bet kokiems pokalbiams.

Kviečiame rašyti dažniau

Statybų blogerius kviečiame rašyti dažniau ir ne tik apie statybas.
Parodykit kaip sekasi gyventi: kokios problemos iškilo, gal pakeitėte indaplovę į geresnę, atnaujinote terasą ar pagaliau sulaukėte puikaus pomidorų derliaus! Gal smulkūs patarimai bus naudingi kitiems?
Jei ką reklamuojate ar rekomenduojate – prašom (bet su saiku ;) Tokie straipsniai žymimi ženkliuku .

Labai ilgai geriau nerašyti. 1 tema – 1 straipsnis.
Straipsnyje būtinai įdėkit 3-10 geresnes nuotraukas. Toks šiuolaikinis pasaulis – vizualus ;)
Kai sukurti savo blogą? Straipsnis.

Kodėl rašyti?

  • Tai fun. Tiesiog yra žmonės kuriems tai patinka – dalintis patirtimi.
  • Tai archyvai. Jūsų tinklapis išliks ilgai, labai ilgai. Kartais pačiam tenka jį pravartyti, pažiūrėt kaip buvo padaryta.
  • Tai prasminga. Dalintis žiniomis – geras darbas. Palengvinkit statybas kitiems.
  • Tai auditorija. Gyvas blog’as per metus sulaukia 10-30 tūkstančių lankytojų, iki 100 tūkst. peržiūrų. Tai kur kas daugiau nei pasiektume Instagram’e ar Facebook’e.
  • Tai apsimoka. Perkant prekes ar paslaugas, pardavėjams galite pasiūlyti reklamą savo populiariame tinklapyje už kelių šimtų eurų nuolaidą. Taip per statybas galite sutaupyti kelis tūkstančius eur.

Registracija į eStatytojai.lt

Jei norite ar nenorite, kad jūsų blog’o įrašai matytus čia, rašykite.
Jei ęstate blogintojas, galite prisijungti čia (teirautis mailu žemiau): tada čate matysitės savo vardu ir avataru. Gal atsiras ir kitų funkcijų prisijungusiems.

Turite klausimų ir pasiūlymų – rašykite į čatą ar šiuo mailu.
Visais klausimais teirautis: info@estatytojai.lt

Kartu mes stipresni

eStatytojai jungia ir populiarina statybų blogus. Kuo daugiau žmonių žinos apie eStatytojus, tuo daugiau ieškos informacijos bloguose ir lankysis Jūsų blog’e. Tad .. pareklamuoti eStatytojus visiems naudinga – įdėkit į savo blogą kurį nors ženkliuką, su nuoroda. Blogger platformoje kairėje spausti Layout>Add/Edit. Arba iškart puslapyje spausti redagavimo ženkliuką.
Ačiū!

200×60
150×125
300×85
300×85
300×100
300×250